Přijďte udělat radost sobě i svým blízkým naplánujte si novou kuchyň v předstihu a s rozvahou! Na předprázdninové období jsme pro Vás připravili slevu 20% na celý sortiment kuchyní Schüller

Německá značka NEXT 125 Vás srdečně zve na svou prezentaci na světovém veletrhu nábytku | Salone del Mobile - Euro Cucina  2018  ( 17-22.4.2018 )

Móda, mobilní telefony a také i kuchyně: Náhle je všechno šedé. Barva je v současné době tak populární jako nikdy předtím. Šedá sluší i stylové kuchyni.

Největší světový veletrh kuchyní Living Kitchen 2017 přinesl atraktivní novinky v sortimentu kuchyní next125

Hledáme týmového kolegu - kolegyni na hlavní pracovní poměr. Práce návrhář- designér v příjemném prostředí našeho showroomu v centu Zlína. Pokud máte rádi design jste na správné adrese!

  

Pořiďte si u nás špičkové chlazení fy Lieberr a získejte na celý sortiment  prodlouženou záruku 2+3 roky bezplatný servis. Akce je v platnosti od 1.1.2018 do 31.5.2018. Prodlouženou záruku je možné uplatnit s nákupem u fy Minár interiér s.r.o. a registrací u výrobce. Akce se nevztahuje na výprodej spotřebičů z expozice. 

Nově nabízíme exkluzivní řadu revolučních odsavačů instalovaných v pracovní desce německé fy BORA. Ucelená řada odsavačů integrovaných do pracovní desky nabízí řešení pro každého uživatele. Od domácího kulináře až po profesionála...

U nás při koupi jakéhokoliv přístroje ze sortimentu chlazení Miele (vestavné i volně stojící chladničky, mrazničky, vinotéky i přístroje řady MasterCool) získáte prodlouženou 5letou záruku zdarma. Akce je v platnosti od 1.1.2018 do 30.7.2018. 

Technická místnost jako koncept, který Vám denně usnadní život a hodí se do každé domácnosti! 

Kvalita kuchyně z hlediska designu a povrchů se dá posoudit celkem jednoduše. Skutečná kvalita zpracování, která garantuje dlouhou životnost a zatížitelnost kuchyně, se většinou skrývá za čelními stěnami a pro kupujícího je neviditelná.